piątek, 10 czerwca 2011

Onyx Boox M90 już w sprzedaży od 22 czerwca

Dzisiaj firma Onyx poinformowała, iż jej najnowszy produkt - czytnik ebooków Onyx Boox M90 o przekątnej ekranu 9,7" będzie dostępny w salonach VOBIS już od 22 czerwca w cenie 1499 złotych.

W najnowszym modelu zastosowano nowe technologie, odświeżono wygląd i zwiększono funkcjonalność urządzenia. Obecnie czytnik jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym VOBISu.

Najważniejsze informacje i specyfikacje Onyx Boox M90:
  • monochromatyczny ekran dotykowy E-ink Pearl (9,7 cala / 1200x825 px)
  • funkcja "Czytaj na głos" z wykorzystaniem syntezatora mowy IVONA
  • łączność bezprzewodowa Wi-Fi
  • pamięć wewnętrzna 1 GB plus slot na karty SD
  • obsługa e-booków i dokumentów w formatach: PDF, DOC, XLS, PPT, TXT, HTML, MOBIPOCKET (bez DRM), PRC, EPUB (także z Adobe DRM), CHM itp.
  • wydajna bateria: wystarcza nawet na 14 dni czytania (8000 stron)
Wbudowana przeglądarka stron WWW (z obsługą połączeń szyfrowanych), umożliwia korzystanie z zasobów Internetu, m.in z internetowych księgarni, gdzie można szybko i wygodnie zakupić e-publikacje np. z księgarni Nexto.pl. Za pomocą czytnika można otwierać także obrazy i słuchać muzyki w formacie MP3.

Pełną specyfikację techniczną i opis produktu można przeczytać na stronie VOBISu. Cena 1499 złotych może niektórych odstraszyć niemniej jednak osobiście mogę polecić produkty tego producenta. Częste aktualizacje i dobre wsparcie techniczne jest na najwyższym poziomie.

Źródło: media2.pl

3 Odpowiedzi na temat “Onyx Boox M90 już w sprzedaży od 22 czerwca”

Anonimowy pisze...

No super. Ale kiedy będzie dostępny M91S?

Adam pisze...

@Anonimowy:
Pewnie niedługo :) Czekamy na info od producenta.

Prześlij komentarz