niedziela, 14 grudnia 2008

Tysiące audiobooków w NEXTO!

W grudniu do oferty Nexto dołączonych ma zostać kilka tysięcy książek audio. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród tysięcy polsko- i obcojęzycznych pozycji, dostępnych w formacie plików mp3 do ściągnięcia.
"Tak znaczące zwiększenie oferty to kolejny sygnał, że rynek książek audio będzie rozwijał się dynamicznie. Zaryzykuję stwierdzenie, że stanie się najbardziej rozwojowym segmentem całego krajowego rynku książki." – ocenia Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital, właściciela Nexto.
Wśród książek do słuchania, dostarczanych przez Nexto, znajdzie się szeroki wybór tytułów niemiecko- oraz anglojęzycznych. Pozycje te dedykowane są przede wszystkim osobom, chcącym w praktyczny sposób polepszyć bądź utrwalić znajomość języków obcych, poprzez kontakt z najlepszą literaturą światową. Oprócz tradycyjnych kursów językowych znajdą też klasykę oraz najnowsze światowe bestsellery. Jednocześnie systematycznie do oferty dołączane będą również polskie książki.

Grudzień zawitał już 14 dni temu, a książek jak nie było, tak nie ma. Miejmy nadzieję, że obietnica zostanie dotrzymana i w przeciągu następnego tygodnia książki pojawią się w sieci sklepów Nextranet.
źródło: Media2.pl

Brak komentarzy dla: “Tysiące audiobooków w NEXTO!”

Prześlij komentarz