czwartek, 26 sierpnia 2010

Bestseller: Audiobook ‘Kapuściński non-fiction’ 20% taniej w Nexto.pl

Ryszard Kapuścińki – wielki reporter, genialny człowiek, wokół którego narosło wiele kontrowersji. Obok Stanisława Lema, najbardziej znany polski pisarz współczesny.

Kapuściński non-fiction” to przenikliwa biografia autorstwa wybitnego dziennikarza i reportera “Gazety Wyborczej” Artura Domosławskiego. Książka, która budzi duże emocje i skrajne oceny. Doskonale udokumentowana, pełna celnych analiz opowieść. O żadnej książce ostatnio nie było tak głośno, jak o „Kapuściński non-fiction”. Pierwszy nakład 45 tysięcy egzemplarzy rozszedł się błyskawicznie.

Imponująca i doskonale skonstruowana. Ujawniająca mało znane fakty z życia Ryszarda Kapuścińskiego. Pokazująca prawdziwego człowieka z jego wadami i zaletami. Nieidealizująca go. Nieprzekraczająca granicy dobrego smaku. Napisana z pasją i niesamowitym ciepłem. Jedna z najlepszych książek ostatnich pięciu lat.
 
Premierze książki towarzyszyła także premiera w wersji audio. Interpretacją zajął się sam Jerzy Radziwiłowicz, znany polski aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z ról Mateusza Birkuta w „Człowieku z marmuru” Andrzeja Wajdy i Maćka Tomczyka w “Człowieku z żelaza”. Audiobooka słucha się z zapartym tchem. Głos Jerzego Radziwiłowicza stwarza niesamowitą atmosferę, powodując, że słuchając książki nie chce się od niej oderwać. Talent literacki lektora jest na najwyższym poziomie.

„Kapuściński non-fiction” w mp3 można pobrać 20% taniej – tylko do 24 września! Zamów już teraz w Nexto.pl.

Brak komentarzy dla: “Bestseller: Audiobook ‘Kapuściński non-fiction’ 20% taniej w Nexto.pl”

Prześlij komentarz