środa, 18 sierpnia 2010

Podręczniki drożeją? Nie w Nexto.pl!

Z roku na rok podręczniki drożeją i drożeją, a rodzice są skazani na polowanie na używane komplety. Na domiar tego okazuje się, że z ustawy o systemie oświaty zniknął przepis gwarantujący, że nie będą musieli co roku kupować nowych podręczników.

To oznacza, że w tym roku podręczniki będą najdroższe (sic!) i znowu trzeba będzie wydać 300–700 złotych na nowe komplety podręczników!

Wychodząc na przeciw rodzicom oraz młodzieży gimnazjalnej i licealnej, Nexto.pl wprowadziło do swojej oferty tanie i bardzo efektywne zestawy e-podręczników w mp3.

Dlaczego warto zakupić komplet cyfrowych podręczników w Nexto? Poniżej przedstawiam najważniejsze zalety:
  • Duża oszczędność pieniędzy: pełny zestaw do historii, biologii i języka Polskiego to koszt aż 577,1 zł. W Nexto.pl to koszt 75% niższy tj. 145 złotych. 432 zł mniej!
  • Oszczędność czasu: podręczniki są w formie cyfrowej do pobrania z naszego serwera, od razu po opłaceniu zamówienia, więc nie musisz chodzić po księgarniach i stać w długich kolejkach. U nas ściągasz pliki w kilka chwil.
  • Nexto.pl zawsze gwarantuje: satysfakcję i zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia i brak kosztów wysyłki!
  • Mobilność: Nowoczesne podręczniki w mp3 można wgrać na każde urządzenie wspierające ten format, czyli tysiące telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3 itp. Już nie trzeba nosić zbędnych kilogramów na plecach. Nasze pliki nie ważą ani kilograma ;)

Oczywiście nie polecam używania podręczników do ściągania na sprawdzianach ;)

Przekonaj się, że warto inwestować w wiedzę razem z nami. Z ofertą oraz opiniami klientów możesz zapoznać się na stronie nexto.pl/epodreczniki.xml

Brak komentarzy dla: “Podręczniki drożeją? Nie w Nexto.pl!”

Prześlij komentarz