środa, 1 grudnia 2010

E-publikacje dla Klientów ERA

W grudniu z okazji Świąt w punktach sprzedaży Ery prowadzonych przez firmę Eurotel, Klienci do każdej umowy otrzymują prezenty. Jednym z nich jest kupon na zakup e-książek i e-prasy w sklepie internetowym Nexto.pl.

Kupon ma wartość 30 zł z przeznaczeniem na zakup audiobooków, e-booków lub prasy elektronicznej w sklepie Nexto.pl.

Po zarejestrowaniu kodu aktywacyjnego kuponu na stronie Nexto.pl kupon zostanie wymieniony na 3000 punktów Nexpresso, co stanowi równowartość 30 zł. Przez rok będzie można wykorzystać punkty do zakupu cyfrowych publikacji w Nexto.pl.

E-publikacje to oferta nie tylko dla klientów indywidualnych. Umowa, którą zawarliśmy z Eurotelem pokazuje, że publikacje elektroniczne są równie ważne w sektorze B2B – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, spółki prowadzącej Nexto.pl. Tego typu produkty znakomicie nadają się na nagrody czy prezenty, a fakt, że Nexto posiada rozwiązania informatyczne pozwalające na obsługę takich usług sprawia, że ich koszty są bardzo niskie – przekonuje Roszkowski.

Szczegóły oferty i adresy punktów sprzedaży dostępne są na stronie internetowej Eurotel.pl. Cały asortyment zawierający kilka tysięcy e-booków, audiobooków i e-prasy dostępny jest na stronie Nexto.pl.

Źródło: informacja prasowa

Brak komentarzy dla: “E-publikacje dla Klientów ERA”

Prześlij komentarz