czwartek, 16 września 2010

Książka INNA niż wszystkie...

Istnieją książki, które są INNE niż wszystko, co do tej pory się czytało. Taką pozycją jest Księga EST.
Jest to unikalny zapis legendarnej terapii, która zmieniła życie tysięcy osób, które brały w niej udział, w tym znanym osobistościom m.in. żonie Johna Lennona - Yoko Ono.

Czym jest EST?
EST, czyli Erhard Seminars Training (Seminaria Treningowe Erharda) to rozwijający się w USA w latach 70. i 80. program treningowy łączący najskuteczniejsze formy terapii. EST rozwijało się w tak dynamiczny sposób, że w roku 1976 na udział w terapii trzeba było czekać 2 miesiące. Wielu uczestników tego programu treningowego miało obawy i wątpliwości, jednak po ukończeniu cyklu byli zupełnie innymi osobami.

Co takiego kryje Księga EST?
Publikacja ta jest zapowiedzią prawdziwej rewolucji. Po raz pierwszy w Polsce książka, której wydanie polecił sam Joe Vitale dla którego publikacja ta, jest dziełem wyjątkowym, bo jako nieliczna potrafiła wpłynąć i trwale zmienić jego życie.

Jeżeli tylko chcesz zmienić swoje życie, dzięki szkoleniu, opartemu na tym co najlepsze w psychologii, religii i filozofii, to ta publikacja może stać się przełomem w Twoim życiu. Musisz tylko podjąć decyzję już teraz.
Zdobądź zapis legendarnego treningu EST, dowiedz się, co tak na prawdę się na nim działo i zdecyduj czy i Twoje życie powinno ulec zmianie.

Księga EST oraz prezent GRATIS!
Tylko do 14 października 2010 można zamówić ebooka Księga EST w super niskiej cenie 17,36 PLN i odebrać za DARMO, ebooka Sekrety Prawa Przyciągania!

Brak komentarzy dla: “Książka INNA niż wszystkie...”

Prześlij komentarz