piątek, 18 czerwca 2010

Coroczny kiermasz książek na Wrocławskim Rynku - 24-27.06

Miło mi poinformować, że już w dniach 24-27 czerwca 2010 r. na Wrocławskim Rynku odbędzie się coroczny kiermasz książek. Przez cztery dni trwania imprezy będzie można kupić tańsze książki, posłuchać audiobooków lub wziąć udział w spotkaniach autorskich. A to wszystko aż do samej północy!

Kiermasz to dobra okazja, by promować książkę i czytelnictwo. Dla wydawców, księgarzy i bibliotekarzy to również szansa, by się spotkać i porozmawiać o polskim rynku książki i czytelnictwie.

Podobnie jak w zeszłym roku organizatorzy szykują wiele ciekawych atrakcji. Wśród wydawców, którzy pojawią się na kiermaszu są m.in. Miniatura, Wydawnictwo Kartograficzne, Via Nova, Oficyna Wydawnicza Atut, Marginesy, LTW, W.A.B, Publicat, Manufaktura, Akapit Press, Świat Książki, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, X-trade i Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ciekawą propozycją będzie słuchowisko z audiobookami oraz rozrywki dla najmłodszych.

Jak podaje Wirtualna Polska:

- Nasza impreza na stałe wpisała się w obchody Święta Wrocławia. WROCŁAWSKIE TANIE KSIĄŻEK CZYTANIE cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców miasta, którzy w drugi dzień imprezy będą mogli korzystać z niego aż do północy. Kiermasz to także świetna okazja, by zaopatrzyć się w tańsze, ciekawe lektury przed wyjazdem na wakacje – zapowiada Anna Morawiecka, organizatorka imprezy.

Więcej informacji na stronie: www.wpdk.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Brak komentarzy dla: “Coroczny kiermasz książek na Wrocławskim Rynku - 24-27.06”

Prześlij komentarz