środa, 9 czerwca 2010

Kolejne wydawnictwa współpracują z Nexto.pl

Pionier na rynku dystrybucji publikacji elektronicznych firma Nexto.pl podpisała umowy o współpracy z zaliczającymi się do czołówki polskich instytucji wydawniczych firmami Znak, Świat Książki oraz Publicat.

Zarówno Znak jak i Świat Książki oraz Grupa Publicat to marki rozpoznawalne na rodzimym rynku wydawniczym od wielu lat. Co roku wydają setki tytułów, wśród których znaleźć można publikacje najpopularniejszych w Polsce oraz na świecie autorów. Niedługo będą one dostępne również poprzez wszystkie kanały dystrybucji firmy Nexto.pl.

Współpraca umożliwi wydawnictwom sprzedaż ebooków oraz audiobooków nie tylko w serwisie Nexto.pl, ale również w tysiącach sklepów należących do sieci Nextranet oraz w otwartym niedawno sklepie internetowym operatora sieci komórkowej Plus - Plusoczytelnia.pl.

Coraz więcej wydawnictw dostrzega potrzebę wejścia na rynek nowych mediów – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, spółki prowadzącej serwis Nexto.pl. Nasza firma zapewni im najszerszy dostęp do klientów, zróżnicowane kanały sprzedaży oraz najlepszą obsługę popartą największym na rynku doświadczeniem w zakresie dystrybucji publikacji elektronicznych - dodaje Roszkowski.

Umowy obejmują nie tylko współpracę przy sprzedaży publikacji, ale również przy premierach nowości wydawniczych oraz organizacji akcji promocyjnych i konkursów dla czytelników.

Źródło: NetPress Digital

Brak komentarzy dla: “Kolejne wydawnictwa współpracują z Nexto.pl”

Prześlij komentarz