piątek, 30 października 2009

Czytnik ebooków od Asusa w marcu 2010 roku

W mojej opinii, firma Asus powinna dostać nagrodę w dziedzinie innowacyjności. Co szykują na przyszły rok? Pewnie przekonamy się z czasem, ale już teraz wiadomo, że jednym z nowych sprzętów od tajwańskiego producenta będzie czytnik ebooków. Czy Asus czymś zaskoczy?

Jak przeczytaliście w tytule, gadżet ma zadebiutować na rynku w marcu przyszłego roku, więc do jego premiery zostało jeszcze kilka miesięcy. Często jednak już tak wcześniej wiadomo, jaka mniej więcej będzie specyfikacja urządzenia.

Przede wszystkim, mówi się o tym, że czytnik Asusa będzie wyposażony w moduły 3G oraz WiMAX. Jednak nie wszystkie modele. W sprzedaży mają być też takie, które nie będą obsługiwały tych standardów. Poza tym, większość elektroniczny książek ma ekran o przekątnej 9-cali. Asus ma zaproponować coś większego.

No i najważniejsze – cena ma być zbliżona do największych konkurentów, czyli Amazon Kindle i Sony (ja dodałbym do tego jeszcze Barnes & Noble Nook). Premiera ma mieć miejsce na dwóch kontynentach – Ameryce Północnej oraz Europie.

Jak widzicie, wszystko to na razie plotki i domysły. Ja myślę, że Asus jeszcze nas czymś zaskoczy.

Źródło: gadzetomania.pl

Brak komentarzy dla: “Czytnik ebooków od Asusa w marcu 2010 roku”

Prześlij komentarz