piątek, 29 stycznia 2010

Czytaj książki na swoim telewizorze

Czytniki ebooków już od dłuższego czasu są dostępne na światowych rynkach. Jednak dopiero teraz przeżywają swoją drugą młodość i coraz większa liczba producentów bierze się za produkcję urządzeń tego typu. Na szczęście, powstają też inne gadżety służące do czytania. Jednym z nich jest The Wireless Page To TV Magnifier, który pozwala cieszyć się ulubionymi lekturami na ekranie dużego telewizora.

Urządzenie jest wielkości myszki komputerowej i tak też mniej więcej wygląda. Działanie jest banalnie proste. Wystarczy tylko przyłożyć gadżet do kartki i od razu ujrzymy ją na ekranie swojego pudła. Nie ma różnicy, czy jest on 19-, 15-, czy też 100-calowy.

Oczywiście, w XXI wieku wszystko musi się odbywać bezprzewodowo i tak też jest w tym przypadku. Przesył odbywa się w taki sam sposób, jak zawsze – są odbiornik i nadajnik. Ten pierwszy, podłączony do telewizora.

Pewnie powiecie, że matryce LCD będą męczyć oczy w trakcie takiego czytania. Macie oczywiście rację, ale zazwyczaj siedzimy w pewnej odległości od pudła, więc chyba nie będzie aż tak źle. Problem jest tylko jeden – gadżet kosztuje aż 150 dolarów. Można go kupić TUTAJ.

Brak komentarzy dla: “Czytaj książki na swoim telewizorze”

Prześlij komentarz