czwartek, 28 października 2010

James Patterson: kolejny e-bookowy milioner w Amazonie

James Paterson jest drugim, zaraz po zmarłym Stiegu Larssonie, autorem, który sprzedał ponad milion cyfrowych książek w księgarni Amazon.

Jak podaje największy dystrybutor e-booków w USA i na Świecie, wczorajszy licznik sprzedanych książek na czytniki Kindle Jamesa Pattersona sięgnął magicznej liczby 1,005,803 kopii. W czerwcu br. The Hachette Book Group poinformowało, że sprzedaż jego e-książek pośród wielu wydawców sięgnęła 1,14 mln kopii (na Kindle, iPada i inne urządzenia).

Amazon, by nagrodzić autorów, którzy biją takie rekordy, założył "Kindle Million Club", czyli klub autorów, którzy sprzedali ponad milion kopii swoich e-książek na czytniki Kindle.

Jamesowi Pattersonowi gratuluję rekordu, a czytelników zachęcam do przesłuchania kilku jego powieści w formie audiobooka. Wystarczy wejść na sklep Super Czytelni pod adresem super.nextore.pl lub skorzystać z poniższych linków.
Źródło: mediabistro.com

2 Odpowiedzi na temat “James Patterson: kolejny e-bookowy milioner w Amazonie”

Anonimowy pisze...

Kupuje e-booki w księgarniach zagranicznych do 15 $. Nie więcej niż 4 miesięcznie. W Polsce te książki nie są dostępne. Czy powinnam odprowadzić jakiś podatek? Mam wrażenie, że wiele osób to robi ale chyba nikt nie biegnie do skarbówki. Rozumiem , że nieznajomość prawa nie jest żadnym wytłumaczeniem, ale… Co tu robić

Adam pisze...

@Anonimowy:

To już jest kwestia sklepu, który powinien doliczyć VAT zgodnie z obowiązującymi prawami.

Prześlij komentarz