czwartek, 25 lutego 2010

Czytnik eClicto już za 37 zł miesięcznie!

Już za niecałe 37 złotych miesięcznie można mieć czytnik eClicto, który od dzisiaj jest dostępny w systemie ratalnym w internetowej Księgarni eClicto.

- To nasza propozycja dla osób, które osiągają niezbyt wysokie dochody, a chcą kupować elektroniczne książkimówi Maciej Topolski, rzecznik prasowy Grupy Kolporter. – Z sygnałów, jakie płynęły do nas z forów internetowych wynika, że dla wielu potencjalnych nabywców eClicto jednorazowe wydanie kilkuset złotych na jego zakup stanowiło poważną barierę. Teraz mogą kupić urządzenie za równowartość jednej papierowej książki miesięcznie.

Realizacją płatności zajmuje się firma Żagiel S.A. Przy wyborze minimalnej liczby 10 rat jedna wynosi 103, 49 zł. Szczegółowe informacje na temat systemu ratalnego można uzyskać w Księgarni eClicto. Kalkulator pomagający wybrać nabywcy wybrać optymalną z jego punktu widzenia liczbę rat można znaleźć na podstronie czytnika eClicto.

Informacje o systemie ratalnym można również uzyskać na infolinii Żagla, pod numerami telefonów: 801 801 855 i 081 469 03 61.

Jedna odpowiedź na temat “Czytnik eClicto już za 37 zł miesięcznie!”

Anonimowy pisze...

No to teraz można go kupić!

Prześlij komentarz