czwartek, 13 maja 2010

Plastic Logic Que w wersji kolorowej w 2011

Plastic Logic Que
O wstrzymanej przedsprzedaży QUE proReader pisałem już w połowie marca. Wszystkie dostępne urządzenia zostały wykupione dlatego firma była zmuszona do przesunięcia daty premiery na bliżej nie określony termin letni. Ponad miesiąc temu, 8 kwietnia, producent poinformował, że czytnik będziemy mogli nabyć dopiero pod koniec czerwca, a klienci, którzy zdążyli zamówić produkt w przed-sprzedaży i mieli go otrzymać w połowie kwietnia, dostali wiadomość e-mail informującą, że wysyłka zostanie opóźniona, gdyż firma chce "udoskonalić funkcje i wzmocnić ogólną satysfakcję z korzystania".

11 maja, na International Electronics Forum mogliśmy ponownie usłyszeć o opóźnieniach, lecz wcześniej podana data końca czerwca pozostaje ta sama. Trzymamy zatem kciuki, aby nie było kolejnych przeszkód z wypuszczeniem sprzętu na rynek. Oprócz tej wiadomości producent poinformował o nowym prototypie czytnika z kolorowym ekranem, który miałby ukazać się po raz pierwszy na targach CES w Las Vegas w przyszłym roku.

Przez fakt instalacji kolorowego ekranu, cena drugiej wersji Que będzie na pewno znacznie wyższa niż pierwszej edycji urządzenia. Model z Bluetooth i WiFi z 4GB pamięci kosztuje 649$, drugi z 3G i 8GB - 799$.

Źródło: goodereader.com

Brak komentarzy dla: “Plastic Logic Que w wersji kolorowej w 2011”

Prześlij komentarz