wtorek, 16 listopada 2010

Nowość: Miliarderzy z przypadku. Początki Facebooka w super.nextore.pl

"Miliarderzy z przypadku. Początki Facebooka", to opowieść o seksie, pieniądzach, geniuszu i zdradzie.

Niewiele osób zna prawdziwą historię powstania tego największego portalu społecznościowego. Ilość użytkowników przekroczyła już 500 milionów!

Eduardo Saverin i Mark Zuckerberg ledwo zaczęli studia, a już zdążyli się przekonać, gdzie jest ich miejsce na drabinie społecznej. Niezbyt atrakcyjni, preferujący siedzenie przed komputerem niż sport – nie mieli szans błyszczeć w towarzystwie. A jednak to oni stworzyli portal, który odmienił sposób komunikowania się ludzi na całym świecie. Niestety zapłacili za to wysoką ceną. Do tej pory toczą się procesy sądowe…

Co kryje się za powstaniem i popularnością Facebooka – świetny pomysł i umiejętne zarządzanie czy zdrada i podstęp? Gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze, inne rzeczy przestają mieć znaczenie.

Książka w wersji cyfrowej (bez DRM) jest do pobrania już z Super Czytelni tutaj.

Można także skorzystać z aktualnie trwającej Okazji Dnia i odkryć tajemnice, jakie kryją "Miliarderzy z przypadku" 35% taniej – gorąco zachęcam do skorzystania z promocji.

Na koniec prezentuję opinię Artura Kurasińskiego, autora bloga AK74, o samej książce. Film do obejrzenia bezpośrednio na YouTube tutaj.

Brak komentarzy dla: “Nowość: Miliarderzy z przypadku. Początki Facebooka w super.nextore.pl”

Prześlij komentarz