wtorek, 2 marca 2010

iRex DR800S dostępny w Polsce

Nowy model wyróżniają m.in. ekran w technologii e-ink większy niż w popularnych czytnikach e-booków, kompaktowe rozmiary i prostota obsługi dotykowego ekranu. Najnowszy czytnik holenderskiej firmy iRex Technologhies dostępny jest w ofercie serwisu www.libranova.eu od 1 marca.
Nowy e-czytnik wypełnia lukę pomiędzy popularnymi urządzeniami z niedużym ekranem a dużymi czytnikami, takimi jak DR1000S czy Kindle DX” – czytamy w komunikacie dystrybutora. „Wielu użytkownikom ekran o przekątnej sześć cali, spotykany w większości czytników na rynku, wydaje się za mały – mówi Paweł Dobrzyński, prezes firmy Libranova – szukają urządzenia oferującego większy komfort czytania. Właśnie z tego powodu poprzednik modelu DR800S – iLiad – był chętnie wybierany przez klientów w całej Europie."
Czytnik DR800S odtwarza dokumenty m.in. w formatach: ePUB, PDF, TXT i HTML. Ponadto dokumenty PDF mogą być wyświetlane w dwóch trybach: oryginalnego widoku oraz dynamicznej paginacji, w którym użytkownik może dowolnie zwiększać rozmiar czcionki, a tekst za każdym razem dopasowuje się do ekranu.

Sugerowana cena detaliczna czytnika to 2195 zł. Libranova oferuje także możliwość zakupu na raty.

Brak komentarzy dla: “iRex DR800S dostępny w Polsce”

Prześlij komentarz