piątek, 30 kwietnia 2010

Czytnik ebooków Cybook OPUS po liftingu

Cybook OPUS eBook reader
Bookeen, producent czytnika Cybook OPUS postanowił przypomnieć się na rynku poprzez wydanie urządzenia po lekkim liftingu i tuningu. Lifting można rozpoznać po 7 nowych kolorach (czarny, srebrny, niebieski, czerwony, różowy, zielony i pomarańczowy) zaś tuning polega na wydłużonym czasie pracy na baterii.

Zmiany w wyglądzie są zasługą opinii klientów z całego świata. Sprzęt będzie dostępny już 7 maja za cenę 149£ (w USA 199$). Czytnik zawiera w sobie technologię "instant-reading technology", która przyspiesza uruchamianie, najnowszą technologię e-ink oraz nowe oprogramowanie o nazwie "Boo".

Według producenta bateria pozwala na przewrócenie 8500 wirtualnych stron (tj. 15 dni pracy). Użytkownicy Mac OS będą zadowoleni gdyż OPUS posiada pełne wsparcie dla tego systemu.

W czytniku otworzymy formaty plików takie jak ePUB i PDF oraz HTML, TXT, JPG, GIF, PNG. Urządzenie posiada 1 GB pamięci wewnętrznej, które można rozszerzyć o kartę SD i 5-calowy monochromatyczny ekran o rozdzielczości 800 x 600.

Brak komentarzy dla: “Czytnik ebooków Cybook OPUS po liftingu”

Prześlij komentarz