środa, 28 kwietnia 2010

Startuje Plusoczytelnia.pl – sklep z ebookami i audiobookami dla klientów Plusa

PlusoCzytelnia.pl
Firma NetPress, lider sprzedaży i dystrybucji publikacji w wersji elektronicznej stworzyła i uruchomiła sklep z ebookami, audiobookami i prasą dla operatora telefonii komórkowej Plus. Sklep znajduję się pod adresem www.plusoczytelnia.pl.

Sieć Plus to pierwszy operator, który otworzył dla swoich klientów elektroniczną księgarnię z audiobookami, e-bookami i e-prasą. Klienci Plusa mogą wybierać spośród ponad półtora tysiąca tytułów w wielu kategoriach, między innymi literatura piękna (od klasyki do najnowszych bestsellerów polskich i światowych autorów), książki dla dzieci, poradniki, podręczniki – zarówno w języku polskim i angielskim.

Korzystanie z usługi jest niezwykle proste. Większość produktów dostępnych w serwisie można zamówić z wykorzystaniem SMS Premium. Po wybraniu na stronie www.plusoczytelnia.pl interesującej nas książki wysyłamy SMS o treści „ZAMÓW” pod numer wskazany przy danej pozycji. Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy na numer telefonu, z którego wysłany został SMS, kod zwrotny. Kod zwrotny należy wpisać na stronie internetowej Plusoczytelni oraz podać adres email, na który dostarczony zostanie link do ściągnięcia zamówionej pozycji.

NetPress jest odpowiedzialny za aktualizację bazy tytułów, obsługę techniczną serwisu oraz support Klientów Plusoczytelni.

Plusoczytelnia w obecnej formule jest preludium tego, co będzie działo się na rynku ebooków w kolejnych miesiącach i latach. Jak widać temat publikacji elektronicznych jest coraz bardziej interesujący dla największych na rynku graczy. W naszej firmie postawiliśmy sobie, jako cel budowę kompletnego i wygodnego ekosystemu do czytania i słuchania książek na dowolnym dostępnym na rynku urządzeniu – komentuje wydarzenie Bartłomiej Roszkowski – założyciel i prezes NetPress Digital. 

2 Odpowiedzi na temat “Startuje Plusoczytelnia.pl – sklep z ebookami i audiobookami dla klientów Plusa”

Anonimowy pisze...

a może by tak podać źródło informacji? Artykuł skopiowany ze strony WWW Rynku książki.

Adam pisze...

@Anonimowy:

Tekst nie jest plagiatem gdyż jest to informacja prasowa, którą otrzymałem od NetPress Digital.

Prześlij komentarz