czwartek, 22 kwietnia 2010

Czytnik ebooków Paradigm Shift Eer-051D za 130$?!

Na początku marca pisałem o nowym chipie Freescale iMX508, który ma zrewolucjonizować rynek czytników i obniżyć jego cenę. Po niedługim czasie mogliśmy usłyszeć o Kobo Readerze za 149$ i o obniżce ceny za Sony Reader Pocket, za którego klienci zapłacą 169$. Jak widać tendencja ciągle postępuje gdyż do gry wchodzi Paradigm Shift Eer-051D za około 376 złotych.

Paradigm Shift Eer-051D
Producent urządzenia, Paradigm Shift Sourcing and Manufacturing zapowiedział premierę czytnika na koniec maja br. Shift wyposażony jest w 5-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT. Potrafi odczytać wszystkie popularne formaty ebooków tj. DOC, PDF, HTML, FB2, PDB, EPUB (także te zabezpieczone DRM), ma wbudowany tuner radiowy, odtwarza mp3 i wideo mp4, zainstalowaną przeglądarkę zdjęć, posiada 2 GB wewnętrznej pamięci i możliwość powiększenia o kartę SD. Bateria ma być bardzo wydajna i starczać na długi okres czytania. 

Według informacji prasowej proponowana dokładnie cena to 129,95$. Czekamy zatem na pierwsze testy i wrażenia z użytkowania. Jestem ciekaw jak dużo klientów skusi tak niska cena urządzenia.

Źródło: engadget.com

Brak komentarzy dla: “Czytnik ebooków Paradigm Shift Eer-051D za 130$?!”

Prześlij komentarz